Maszyny domowe

Godziny otwarcia serwisu maszyn domowych

od Poniedziłku do Piątku w godzinych 16-18

lub bezpośrednio u Klineta po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

pod numerem telefonu 604-405-216 lub 504-282-022

Szukasz nowej lub używanej maszyny domowej?

Skontaktuj się z nami już dziś pod numerem telefonu 0048 604 405 216

lub napisz do nas zapytanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Owerlok Juki MO-644D - 2, 3, 4 nitkowy

MO 644D new sOwerlok MO-644D to 2, 3 lub 4-nitkowy to owerlok renomowanej firmy Juki, jeden z najpopularniejszych modeli w kraju. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli w kraju. Metalowe podzespoły w parze z jakością wykonania oraz możliwością szycia aż 7 ściegami sprawiają, że ten model zadowoli nawet bardzo wymagających miłośników szycia. Posiada transport różnicowy, który zapobiega marszczeniu się elastycznych tkanin oraz dzianin, a dzięki wbudowanemu w płytkę ściegową ruchomemu języczkowi, pozwala na szybką zmianę pomiędzy ściegiem owerlokowym, a mereżką (przestawienie na mereżkę nie wymaga zmiany stopki i płytki ściegowej).

Czytaj więcej...

Overlock Juki MO 50e - 3, 4 nitkowy

MO 50eJuki MO-50E to 3 lub 4-nitkowy to owerlok renomowanej firmy Juki. Posiada szereg cech, dzięki którym zadowoli nawet bardzo wymagających miłośników szycia - wkłuje się w materiał 1300 razy/min, posiada transport różnicowy, który zapobiega marszczeniu się elastycznych tkanin oraz dzianin, a dzięki wbudowanemu w płytkę ściegową ruchomemu języczkowi, pozwala na szybką zmianę pomiędzy ściegiem owerlokowym, a mereżką (przestawienie na mereżkę nie wymaga zmiany stopki i płytki ściegowej).

Czytaj więcej...